Semináře a kurzy - účetnictví a daně
Zde můžete zkusit najít co Vás zajímá
Objednáno kurzů zobrazit objednávku

Daňové přiznání k dani z příjmů

Jednou věcí je správně stanovit, které příjmy zdaňovat a které ne, jaké výdaje je možné využít na snížení daňového základu a které stát neuznává. Nicméně za samostatnou kapitolu lze s úspěchem považovat, jak všechny tyto informace správně a řádně sdělit svému správci daně – finančnímu úřadu, resp. dalším do výběru daní a pojistného zapojených úřadů.

Už i státní správa uznává, že nikdy nebudeme vyplňovat daňové přiznání o jedné straně formátu A4. A jako v účetnictví záleží, na jaký účet účtujeme, tak u daňového přiznání rozhoduje, který z několika desítek řádků zaplníme tím či oním číslem. Proto Vám nabízíme následující skupinu seminářů, které Vás známými růžovými formuláři provedou.

Aktuálně nenabízíme žádný seminář věnovaný tomuto tématu. Pokud si nevyberete jinou vzdělávací akci z našeho katalogu, kontaktujte nás a my vám odpovídající kurz doporučíme.

Nechceme tvrdit, že po absolvování seminářů z této kategorie Vás již daně bolet nebudou. Ale bude to jejich velikostí, ne z pocitu, že jste něco někde špatně napsali.