Semináře a kurzy - účetnictví a daně
Zde můžete zkusit najít co Vás zajímá
Objednáno kurzů zobrazit objednávku

LKD - daň z přidané hodnoty

Určeno pro

Daňové poradce, ekonomy, auditory, účetní společnosti a podnikatele, finanční ředitele a další odbornou veřejnost, které se téma týká.

Cíl školení

Zopakování novinek a problematických pasáží jednotlivých daňových zákonů a účetních předpisů, upevnění znalostí řešením konkrétních příkladů, poučení se ze souvisejících judikátů.

Obsah

S účinností od 1. 4. 2019 byla přijata rozsáhlá novela týkající se celé řady paragrafů zákona o DPH. Obsahem přednášky bude vysvětlení základních změn v porovnání se současně platným zněním zákona (změny v terminologii, opravné daňové doklady, změny v leasingu, změny sazeb daně, změny v nájmu nemovitých věcí, definice a nakládání s poukazy, změny ve způsobu výpočtu a zaokrouhlování daně atd.)

Součástí výkladu budou také závěry Koordinačního výboru, které se k dané problematice váží, případně zajímavé obecně využitelné judikáty NSS a stanoviska GFŘ k vybraným částem zákona.


OBJEDNAT: LKD - daň z přidané hodnoty

Lektor

Ing. Ivana Pilařová

Auditor, daňový poradce
Vzdělání: VŠE, ekonomika průmyslu
Praxe: Od roku 1993 daňový poradce Od roku 1994 auditor
Publikace: Účetní a daňové problémy právnických osob, GRADA Daňová optimalizace právnických osob (vedoucí příručky), Verlag Dashofer Účetní závěrka, základ daně, finanční analýza, VOX Účetní a daňové problémy řešené v s.r.o., ASPI Účetnictví podnikatelů v příkladech, VOX
Diskuse ke kurzu: LKD - daň z přidané hodnoty
Máte k tématu co říci? Zapojte se. Pravidla diskuze naleznete zde.
 

tato akce již proběhla

lektor

Ing. Ivana Pilařová

termín

28.08.2019
09:00 - 14:00

místo konání

Novotného lávka 5, Praha 1

cena

1900 Kč (bez DPH)
2299 Kč (s DPH)
10% množstevní sleva
1 bod do věrnostního programu

hodnocení

hodnocení 5
počet hodnocení: 83
 

tagyuložit do kalendáře