Semináře a kurzy - účetnictví a daně
Zde můžete zkusit najít co Vás zajímá
Objednáno kurzů zobrazit objednávku

Věrnostní program

Z našeho šetření i z neformálních reakcí víme, že to, co naši klienti oceňují na našich službách, je kvalita seminářů samotných, tematická vyhraněnost a specializace, vysoká úroveň lektorů, komorní a přátelské prostředí... Pokud se někdo stane naším zákazníkem, vrací se k nám.

Přesto a nebo spíše právě proto se snažíme motivaci pro návrat k našim vzdělávacím akcím ještě zvýšit a odměnit zákazníky za jejich přízeň i jinak než kvalitou samotných seminářů. Připravili jsme věrnostní bonusy, které jsou snadno dostupné každému návštěvníkovi nebo objednateli našich služeb.

Naši zákazníci tak navíc mohou vybírat z dárků a slev na naše služby. Prohlédněte si seznam bonusů a odměn

Navíc poskytujeme množstevní slevu 10% při objednání účasti na kurzu pro dva a více účastníků.

Jak věrnostní program funguje

Sleva na seminářeKaždý seminář je spojen s určitým bodovým ohodnocením. Body se registrovaným klientům střádají a kdykoli je mohou vyměnit za některou z aktuálně nabízených odměn. Bodovou hodnotu naleznete u každého kurzu v katalogu.

Aktuální stav nastřádaných bodů můžete sledovat ve svém profilu po přihlášení.

V profilu také přehledně vidíte historii načítání bodů a vybírání odměn.

Jaké odměny jsou k dispozici

Aktuální seznam odměn a bodů nutných pro jejich získání naleznete zde. Odměny se mohou průběžně měnit, proto vždy ověřte nabídku.

Jak odměnu získat

Pokud si chcete vybrat odměnu odpovídající části nebo celému bodovému zisku, kterého jste dosáhli, napište na adresu seminare@notia.cz a uveďte své jméno, jméno firmy nebo instituce a žádanou odměnu. Zároveň napište preferovaný způsob doručení (osobně na dalším semináři, e-mailem nebo poštou).