Semináře a kurzy - účetnictví a daně
Zde můžete zkusit najít co Vás zajímá
Objednáno kurzů zobrazit objednávku

Vztah rekodifikace k daňovým zákonům

Určeno pro

Tentokrát lze prohlásit, že seminář je určen hlavně pro všechny ekonomické pozice, ale i pro pozice z řad manažerů a podnikatelů.

Cíl semináře

Objasnit vztah rekodifikace k daňovým zákonům.

Obsah   

Seminář je úvodem do složité a především velmi rozsáhlé problematiky změn daňových zákonů ve vztahu k rekodifikaci občanského zákoníku a vzniku zákona o obchodních korporacích. Úkolem semináře je seznámit účastníky s opravdu základními změnami v rozsáhle novelizovaném zákonu o daních z příjmů, DPH, zákonu o dani z nemovitých věcí, zákonu o účetnictví a novém zákonu o nabytí nemovitých věcí. Probereme změny v pojmosloví, což je základem pro další pochopení výkladu a dále se budeme zabývat obsahem zákonů. Vzhledem k rozsahu semináře nebude možný detailní výklad změn ani daňových zákonů, ani občanského práva. Účelem semináře je seznámit účastníky s okruhy změn a určit jejich důležitost ve vztahu ke každodenní praxi účetního a daňového odborníka. Na základě tohoto semináře účastníci získají přehled a tím i možnost vybrat si z dalších specializovaných daňových či právních seminářů. Součástí materiálů je i kapesní průvodce novou terminologií.


OBJEDNAT: Vztah rekodifikace k daňovým zákonům

Lektor

Ing. Ivana Pilařová

Auditor, daňový poradce
Vzdělání: VŠE, ekonomika průmyslu
Praxe: Od roku 1993 daňový poradce Od roku 1994 auditor
Publikace: Účetní a daňové problémy právnických osob, GRADA Daňová optimalizace právnických osob (vedoucí příručky), Verlag Dashofer Účetní závěrka, základ daně, finanční analýza, VOX Účetní a daňové problémy řešené v s.r.o., ASPI Účetnictví podnikatelů v příkladech, VOX
Diskuse ke kurzu: Vztah rekodifikace k daňovým zákonům
Máte k tématu co říci? Zapojte se. Pravidla diskuze naleznete zde.
 

tato akce již proběhla

lektor

Ing. Ivana Pilařová

termín

12.09.2013
09:00 - 14:00

místo konání

Novotného lávka 5, Praha 1

cena

hodnocení

hodnocení 0
počet hodnocení: 0
 

tagyuložit do kalendáře